Wegwerkzaamheden en verkeershinder
Om Maassluis bereikbaar en veilig te houden vinden er regelmatig wegwerkzaamheden plaats. Deze kunnen leiden tot afsluitingen. Soms heeft u hier last van. De gemeente en de bedrijven die de werkzaamheden uitvoeren proberen de overlast altijd zoveel mogelijk te beperken.
Let op: drempel Dr. A. Schweitzerdreef / Röntgendreef te hoog
De werkzaamheden aan de drempel tussen de Dr. A. Schweitzerdreef / Röntgendreef zijn niet goed uitgevoerd. De huidige drempel is te hoog voor sommige soorten auto’s. Door de drukte bij de wegenbouwers rond de kerstperiode, lukt het niet om de drempel nog in december 2025 aan te passen. Dit gebeurt in week 2 van januari 2026. Tot die tijd worden weggebruikers met borden gewaarschuwd voor de te hoge drempel.
Hieronder leest u waar de komende tijd in Maassluis aan de weg wordt gewerkt of wegen zijn afgesloten:
Voor informatie over wegwerkzaamheden aan rijkswegen, verwachte verkeershinder en reisalternatieven kijkt u op www.vananaarbeter.nl. Door slimme planningen en goede voorlichting probeert Rijkswaterstaat hiermee de overlast tot een minimum te beperken.
Naast de gemeente werken ook bijvoorbeeld de provincie, Rijkswaterstaat, energiebedrijven en aannemers in de openbare ruimte. Deze werkzaamheden en evenementen vindt u in Melvin: het meldsysteem voor wegbeheerders voor het aanmelden van wegwerkzaamheden en evenementen.
