Groene Kennisavond: ga mee op vleermuizenexpeditie
Gemeente Maassluis organiseert dit najaar drie gratis informatieavonden over groen. Wilt u uw tuin of buurt groener en gezelliger maken? Wilt u vlinders, bijen en vogels in de tuin? Raak geïnspireerd tijdens deze Groene Kennisavonden en krijg allerlei nuttige informatie over het groener maken van de leefomgeving.
De eerste Groene Kennisavond is op 5 september 2025. U kunt dan mee op vleermuizenexpeditie. Samen met een vleermuisexpert wandelt u door Maassluis en ontdekt u de wereld van dit kleine zoogdier. Deze expeditie is een mooie kans om meer te weten te komen over het leven van deze dieren.
Op 9 oktober 2025 is de tweede Groene Kennisavond over het groener maken van uw tuin, balkon of buurt. De derde is op 6 november 2025. U kunt dan ontdekken hoe u van uw tuin een vogelparadijs maakt.
Meer informatie over de gratis Groene Kennisavonden
Op bovenstaande webpagina vindt u ook het inschrijfformulier. Aanmelden kan tot drie dagen voor de Groene Kennisavond.
Maassluis maakt het GROENER
Meer planten in de tuin of buurt helpen om regenwater op te vangen, het houdt ons huis koel in de zomer en planten en bloemen zorgen voor voedsel voor vlinders, bijen en vogels. En het ziet er ook nog eens mooi uit. Omdat groen zo belangrijk is, organiseert gemeente Maassluis de Groene Kennisavonden. Iedereen kan meedoen.
Maassluis maakt het GROENER, samen met u.